O podmiocie
Fundacja Panopticum to duet dwóch artystów: Ady i Konrada. Naszą pasją jest sztuka: sztuki wizualne, teatr, performance, literatura i wiele innych. Zajmujemy się ekologią, zdrowiem i turystyką. Pragniemy aktywizować artystycznie osoby z cukrzycą, tworzymy bezpieczną przestrzeń w Nowej Soli, w której każdy może być sobą i realizować się twórczo. Zysk przeznaczamy na wsparcie inicjatyw kulturalnych w regionie.
